O nas

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2012 roku.

Zajmujemy się tworzeniem projektów wnętrz lokali mieszkalnych i użytkowych oraz sporządzaniem wielobranżowej inwentaryzacji – kompleksowej dokumentacji technicznej budynków wielorodzinnych i usługowych, która obejmuje branże architektoniczno-budowlaną, elektryczną, teletechniczną, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną i gazową. Wykonujemy również ekspertyzy budowlane i projekty architektoniczno-budowlane.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu w pracę i wykwalifikowanej kadrze świadczymy usługi na wysokim poziomie realizując potrzeby klienta.
Nastawieni jesteśmy na długofalową współpracę, tak aby klient zawsze był zadowolony z wykonanej usługi i polecał nas innym podmiotom.
Naszą firmę tworzy grono oryginalnych ludzi z pasjami, spełniających się zawodowo, a przede wszystkim są to fachowcy w swojej dziedzinie. Możecie Państwo skorzystać z usług architekta, architekta wnętrz, inżyniera budownictwa, instalacji sanitarnych i elektrycznych.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dostosowując się do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni i mobilni, dzięki czemu nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Jeśli oczekują Państwo owocnej współpracy z fachowcami o pozytywnym nastawieniu do powierzonych im zadań, firma Gastre Polska jest dla Was.
Więcej szczegółów w zakładce Oferta: